WIADOMOŚCI

  • 14.04.2017
  • 2358
Force India skupia się na zrozumieniu opon
Force India skupia się na zrozumieniu opon
Sergio Perez twierdzi, że po jego stronie garażu stracili rozumienie opon i to główny problem przed kwalifikacjami i wyścigiem. Nieco lepiej w tym aspekcie poradził sobie Esteban Ocon.
baner_rbr_v3.jpg
Sergio Perez, P4, P15
"Bezproblemowy dzień. Zrobiliśmy sporo kółek i nie mieliśmy większych problemów technicznych. Pomiędzy sesjami nastąpiła spora zmiana warunków na torze. Samochód w drugim treningu nie był tak dobrze zbalansowany. Trochę nie wiedzieliśmy dokąd zmierzać ze zrozumieniem obu mieszanek opon, więc nad tym będziemy pracować."

Esteban Ocon , P7, P12
"Jestem całkiem zadowolony z tego, jak potoczyły się dla nas treningi. Dobrze czuję się w bolidzie. Poza tym dobrze znam ten tor. Lubię na nim jeździć. Skupiłem się na naszych osiągach i zbieraniu informacji na temat opon. Tor jest bardzo wymagający dla ogumienia, więc przygotowanie pod tym kątem będzie dla nas kluczowe."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

1 KOMENTARZ
avatar
St Devote

15.04.2017 14:10

0

Sergio twierdzi, że po jego stronie garażu stracili rozumienie opon i to główny problem przed wyścigiem. Nieco lepiej w tym aspekcie poradził sobie Okoń. I tu pojawia się pytanie, co takiego stwierdził Okoń, że Kayo uznał, iż to niby on poradził sobie "w tym aspekcie" lepiej. Kayo to jest prawdziwa lingwistyczna ostryga tego portalu. Nawlekam tę perłę na sznurek i czekam niecierpliwie na kolejne.


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu